Biurko Slim – Wynajem mebli biurowych

Biurko Slim - Wynajem mebli biurowych

Biurko Slim, jest prostym i konkretnym meblem. Jego wymiary to 120x80x75 (szerokość x głębokość x wysokość). Biurko wykonane jest z płyty laminowanej wiórowej, jej grubość to 18 i 25mm. Wybierz z pośród licznych wariantów kolorystycznych, jednak najpopularniejsze warianty to Legno Jasne i Calvados- są one dostępne od ręki z naszych magazynów.Wynajem mebli biurowych oferuje jeszcze wiele innych kolorów, jednak czas oczekiwania na nie, jest odrobinę dłuższy, przez co dostępne są na zamówienie- kolory występują w gamie od arktycznej bieli po ciemny orzech. Biurko świetnie się nada, jako mebel do pracy przy komputerze, lub przy papierkowej robocie. Posiada mnóstwo powierzchni roboczej, dzięki czemu, możemy sobie ją efektywnie rozplanować, wedle zapotrzebowania. Bez problemu pomieścisz na nim przed sobą komputer osobisty, czy też laptopa, znajdzie się również wtedy miejsce jeszcze na pracę przy wypełnianiu dokumentów, czy też postawienie osobistych przedmiotów.

Aranżacja biurka slim I - Wynajem mebli biurowych Aranżacja biurka slim II - Wynajem mebli biurowych

Wygoda przy komputerze

Biurka na żywo prezentują się olśniewająco, robią piorunujące wrażenie. W zestawie z wygodnym fotelem obrotowym z regulacjami, sprawia że wykonywana praca staje się czystą przyjemnością, przebiega dużo szybciej i sprawniej niż przy zastosowaniu innego modelu. Biurko osadzone jest na solidnym stelażu, zakończonym nóżkami, dzięki którym można wypoziomować biurko w taki sposób, że będzie stało ono idealnie równo w stosunku do innych mebli. Kunszt wykonania biurka idzie w parze z nowoczesnym wykonaniem i celującym stosunkiem jakości do ceny- zarówno ceny wynajmu, jak i ceny kupna.

Korzystny wynajem

Musisz zdecydować, czy w Twoim przypadku będzie bardziej opłacalne kupno, czy też wynajem, jednakże nasz serwis specjalizuje się w wynajmie mebli. Biurko świetnie się nadaje nie tylko do pracy, ale i również jest swoistą furtką do urządzenia sobie świata rozrywki. W odpowiedniej sytuacji, służyć będzie świetnie jako stanowisko do gier komputerowych, czy też do oglądania filmów lub słuchania muzyki, jeśli by umiejscowić na nim głośniki. Na takim biurku klawiatury używa się z czystą przyjemnością, spróbuj już dziś i razem z nami wespnij się na wyżyny w projektowaniu biura!

Biurko Slim - Wynajem mebli biurowych

Do wyceny prosimy podać ilość brył mebli biurowych oraz ich symbolikę