Fotel Slide – Wynajem mebli biurowych

Fotel Slide - Wynajem mebli biurowych

Fotel Slide charakteryzuje się udoskonalonym wygodnym oparciem i bardzo dobrze wspierającym kręgosłup. Krzesło posiada mechanizm zwany „tilt”, mechanizm ten odpowiedzialny jest za możliwość bujania się na krześle, odchylanie się do tyłu jest bardzo relaksujące, może być sposobem na oderwanie się od pracy, które to działa w sposób bardzo regenerujący, co ostatecznie wpływa na bycie wydajnym w obowiązkach w miejscu zatrudnienia. Krzesło to jest bardzo nowoczesne, wygląd zawdzięcza dokładnemu projektowi rodem z najlepszych mebli przeznaczonych do gabinetów. Siedzisko jest elastyczne, wspiera kręgosłup w taki sposób, aby nie był on zmęczony nawet po wielogodzinnej pracy przy skomplikowanych projektach. Spraw by Twoi goście, czy też pracownicy, byli wprawieni w stan relaksu, dzięki temu będą mogli należycie skupić się na tym co ważne. Siedzisko krzesła spoczywa na olśniewającej podstawie, która pokryta jest chromowaną warstwą zachwycającą niejedną wymagającą osobę. Wynajem mebli biurowych oferuje również biurka i całe sety biurowe.

Komfort

Całość osiada na ruchomych obrotowych kółkach, cała konstrukcja krzesła jest zresztą również obrotowa, obsługuje ona pełny 360stopniowy kąt, umożliwia to swobodną obserwację pomieszczenia, nawet nie wymagając wstawania z miejsca, spraw by całe Twoje biuro było w zasięgu Twojej ręki, a możesz to wykonać jednym swobodnym ruchem- jakim? Podpowie Ci to wypożyczalnia mebli biurowych. Meble biurowe nie musisz od razu kupować, możesz je wypożyczyć na dogodny Tobie i Twoim gościom okres. Wynajem mebli biurowych jest znakiem naszych czasów, coraz częściej znajdują się poważni odbiorcy, tego działu świata biznesu, wynajem mebli jest bowiem czymś zwyczajnie opłacalnym, a zarazem wygodnym i zabierającym nadmiar obowiązków organizatorom projektowanych biurowych wydarzeń.

Szerokie zastosowanie

Do tych wydarzeń zaliczyć można np. konferencje, szkolenia, działania marketingowe. Pamiętajmy, że dobór odpowiedniego krzesła może być wybawieniem dla wielogodzinnego przebywania w biurze, odpowiednio wyprofilowane siedzisko to podstawa udanego dnia w pracy. Niewątpliwą zaletą krzesła Slide, jest jego regulowana wysokość, która z pewnością okaże się niezastąpiona. Każdy stół i każda osoba może wymagać siedziska o różnej wysokości, nie warto więc kupować specjalnie krzeseł o różnej wysokości, warto się wówczas wyposażyć w jeden fotel, który będzie pełnił rolę mebla o wysokości na kilku wybranych poziomach.