Krzesło Clear – Wynajem mebli biurowych

Krzesło clear - Wynajem mebli biurowych

Krzesło Clear może i wygląda niepozornie, jednakże jest świetnym rozwiązaniem w przypadku organizacji masowych konferencji, czy też prezentacji firmowych o zasięgu międzynarodowym. Krzesło jest mistrzem w swojej kategorii cenowej, pozostawi Twoją kieszeń w stanie prawie że nienaruszonym, pozwoli zadbać o Twój budżet oraz umożliwi zainwestowanie w pozostałe elementy. Krzesło przy swojej konstrukcji, jest zarówno wygodne jak i solidne, odpowiednio pielęgnowane jest w stanie zapewnić na długi czas komfortowe siedzenie. Tapicerka w kolorze popielatym jest uniwersalna wszędzie tam, gdzie sobie tego wymarzymy. Wynajem mebli biurowych ceni Krzesło Clear za to że jest bardzo popularnym modelem, łatwo się go przenosi z miejsca na miejsce, jego budowa umożliwia wkładanie jednego krzesła na drugie i przenoszenie po kilka sztuk na raz. Oparcie krzesła zapewnia całkiem optymalne podparcie kręgosłupa, plecy mogą w nim solidnie wypocząć. Krzesło Clear, jakie oferuje wypożyczalnia mebli biurowych Wrocław, występuje również w wersji z opcjonalnym pulpitem, który otwiera przed Tobą wiele nowych możliwości. Jest dobrą opcją w przypadku masowego urządzania miejsc biurowych- wielostanowiskowych, świetnie nadaje się w przypadku spodziewania się licznych gości zaproszonych na Twój event.

Aranżacja Krzesła Clear - Wynajem mebli biurowych Aranżacja Krzesła Clear II - Wynajem mebli biurowych

Piękna tapicerka

Meble biurowe z dodatkowym pulpitem to rozwiązanie, dzięki któremu możemy udostępnić miejsce robocze tam, gdzie nie ma możliwości postawienia dodatkowego blatu, który umożliwiałby dokładnie takie sam funkcje jak nasz pulpit. Pulpit umożliwia postawienie przed sobą podręcznych rzeczy, oraz sporządzanie notatek na kartce, lub tez na klawiaturze laptopa.

Możesz wszystko

Krzesła te równie świetnie sprawdzą się w towarzystwie biurek z naszej szeroko zakrojonej oferty, urozmaicają budowę setów meblowych i zachęcają do swobodnej pracy przy nich. Wszystkie krzesła wynajmujemy w nienaruszonym stanie, krzesła są jak nowe, dbamy o nie w taki sposób, aby były poddawane tylko odpowiedniej pielęgnacji. Całość krzesła spoczywa na czarnych stalowych nóżkach, które składają się na solidną, niezniszczalną konstrukcję krzesła. Wynajem mebli biurowych – napisz do nas a w zamian służymy poradą, w której zawarta będzie wycena poszczególnych elementów, kosztów transportu, oraz montażu zamówionych przez Państwa mebli na miejscu wydarzenia.