Co to RODO?

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku.

Na co wyrażasz zgodę?

Akceptując ten regulamin, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wpisanych w formularzu kontaktowym i adres ip, przez naszą i tylko naszą firmę. Twoje dane posłużą nam w trakcie sporządzania spersonalizowanej oferty, którą wyślemy na podany e-mail. Nasza firma ceni Państwa prywatność dlatego żadne z tych danych NIE są przekazywane, udostępniane ani sprzedawane osobą trzecim.

Jakie dane są przechowywane?

Dane przechowywane w naszej szczelnie zabezpieczonej bazie, są one niezbędne do kontaktu, sporządzenia oferty i sprawdzenia czy dana osoba współpracowała z nami. A są to: Imię, E-mail, adres IP z którego został wysłany formularz (w celu weryfikacji czy maile nie są wysyłane w postaci spamu) i inne dane podane dobrowolnie w korespondencji.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorem danych jest tylko i wyłącznie nasza strona wynajem-mebli-biurowych.pl

Jak zmienić bądź usunąć Twoje dane z naszej bazy?

Zgodnie z zapisami w artykule 17. RODO osoby, których dane są przetwarzane mają prawo do zgłoszenia administratorom żądania o ich natychmiastowe usunięcie. Aby zgłosić wystarczy wypełnić odpowiedni formularz „Dane osobowe” znajdujący się w stopce witryny.