Aranżacja 1 - Wynajem mebli biurowych
Aranżacja 2 - Wynajem mebli biurowych
Aranżacja 3 - Wynajem mebli biurowych
Aranżacja 4 - Wynajem mebli biurowych
Aranżacja 5 - Wynajem mebli biurowych
Aranżacja 6 - Wynajem mebli biurowych

Zestawy dla każdego

Sety biurowe- bogate komplety, gotowe pomysły na umeblowanie powierzchni Państwa biura w myśl zasady Open Space. Zestawy te możemy dowolnie dostosowywać do rozmiaru pomieszczenia, zwiększają one swoją obecnością funkcjonalność całego biura. Możemy dostosowywać każdy zestaw do osobistych preferencji klienta. W zależności od potrzeb, każdy zestaw spełnia różne wymagania, ma różne funkcje. Na sety jakie udostępnia wynajem mebli biurowych, składają się takie elementy jak fotele, krzesła, biurka, oraz regały, czy też szafy aktowe. Na zdjęciach zobaczycie realizacje projektów dla naszych klientów, mamy nadzieję, że fotografie posłużą Państwu, jako inspiracja do urządzania Państwa pomieszczeń.

Różne elementy tworzące jedną całość

W ofercie setów znajdą się również lady recepcyjne jak i kontenery biurowe. Praca w przyjaźnie urządzonym środowisku z pewnością będzie miała wpływ na zwiększenie wydajności całego biura. Nasze meble biurowe możesz wynająć na terenie całego kraju, posiadamy siedziby w róznych częściach Polski takich jak Wrocław, Poznań, czy też Warszawa. Konfiguracyjnych opcji urządzenia biura jest naprawdę bardzo dużo, wręcz jest to niezliczona ilość. Bez wątpienia jednym z najbardziej ważnych elementów biura jest wygodne i solidne siedzisko.

Tilt Mode i regulacje

Wybierając któreś z naszych, masz pewność że posiadać będzie ono regulację wysokości, oraz regulacje kąta oparcia w stosunku do siedziska. Warto wybrać fotel, który będzie miał pneumatyczną regulację wysokości, wajcha odpowiedzialna za tę regulację, ma również inną funkcję. Funkcją tą jest odblokowywanie lub zablokowywanie (w zależności od jej położenia) mechanizmu „bujania”. Wystarczy delikatnie wcisnąć lub delikatnie wyciągnąć rączkę, aby przełączać się pomiędzy trybem stabilnym, a pomiędzy trybem bujania. Regulacje wysokości posiadają nie tylko krzesła i fotele obrotowe, ale i także się zdarza, że taką regulacje posiadają biurka. Jest to naprawdę niesamowita funkcja, umożliwiająca pracę nawet na stojąco. To bardzo ważne by udostępnić możliwość pracownikom biurowym pracy nie tylko na siedząco, ale i również na stojąco. Wydajność wtedy zdecydowanie wzrasta i otwiera to przed naszą firmą całe może możliwości, które wcześniej nie było dostępne.