Biurko Dual – Wynajem mebli biurowych

Biurko dual - Wynajem mebli biurowych

Biurko Dual jest jedną z najnowocześniejszych konstrukcji na rynku wynajmu mebli biurowych. Styl płynący z wyglądu tego modelu biurka, zachwyca pracujących przy nim ludzi, przy czym nie tylko cechuje się świetnym designem, jest do tego niesamowicie solidne. Biurko to może być przystosowane do pełnienia różnych funkcji, w zależności od sposobu jego ustawienia. Biurko świetnie sprawuje się postawione w rogu pomieszczenia, funkcjonuje wówczas jako mebel narożny. W ten sposób możemy wykorzystać pełnie możliwości danego obiektu, w którym biurko Dual ma się znajdować, postawione w rogu jest zatem wykorzystywane jak najbardziej optymalnie, jest wprost do tego stworzone. W takiej konfiguracji, z odpowiednim modelem fotela, jaki poleca Wynajem mebli biurowych, daje nam niepowtarzalną okazję do rozwinięcia projektu biura w myśl zasady open space.

Aranżacja Biurko dual I - Wynajem mebli biurowych Aranżacja Biurko dual II - Wynajem mebli biurowych

Praca zespołowa

Biurko Dual nie tylko zachwyca poprzez swoją główną narożną funkcję, z odpowiednimi dodatkami jest w stanie dać użytkownikowi pełnoprawne wrażenie najnowocześniej urządzonego biura, pomagają mu przy tym jego uniwersalne wymiary 160cmx100cm. Meble biurowe Dual postawione naprzeciwko siebie są wstępem do zbudowania ciekawej i niespotykanej dotąd konstrukcji. Wystarczy dołączyć opcjonalną dostawkę, by stworzyć wygląd o przyjemnym wygięciu (taki jak na zdjęciu). Tworzy to wspaniale funkcjonujący system, który przy zastosowaniu odpowiedniego siedziska nie posiada sobie równych. Opcji konfiguracyjnych występuje w przypadku modelu dual bardzo duża ilość, dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego. To bardzo nowoczesne rozwiązanie, mowa tu o pozytywach jakie niesie ze sobą wynajem biurek.

Aranżacja Biurko dual III - Wynajem mebli biurowych Aranżacja Biurko dual IV - Wynajem mebli biurowych

Dowolna konfiguracja

Dzięki temu można tworzyć układy meblowe, na krótki okres czasu, w miejscach które niekoniecznie wyglądają na przystosowane ku temu. Wygląd i funkcjonalność biurka zdecydowanie jest warte swojej ceny, zarówno cena wynajmu jak i cena kupna jest na tyle optymalna, że warto sobie na nie pozwolić. Pamiętajmy że urządzanie biura to inwestycja, która zwraca się, choćby przez podwyższenie wydajności pracowników, których to sprawność zdecydowanie wzrośnie po modernizacji biura. Wynajem mebli biurowych zachęca do zapoznania się z resztą oferty, w razie pytań zapraszamy do działu „kontakt”.