Kontener Biurowy – Wynajem mebli biurowych

Kontener biurowy - Wynajem mebli biurowych

Nasz kontener biurowy posiada zgrabne wymiary 43x54x63cm. Moc tych zgrabnych wymiarów dostępna jest w licznych wariantach kolorystycznych, najpopularniejsze i dostępne od ręki to legno jasne i calvados, kolory te naprawdę wpadają w bystre oko odbiorców, jest w związku z tym często docenianym meblem. Ten zgrabny mebel posiada aż 3 szuflady, w której pomieścimy dużo przydatnych potrzebnych podręcznych rzeczy. Pierwsza szuflada od góry charakteryzuje się tym, że posiada centralny zamek, który stanowi odpowiednie zabezpieczenie dla najważniejszych przedmiotów, czy też dokumentów znajdujących się w biurze.

Łatwe przemieszczanie

Niewątpliwą zaletą (jedną z głównych), jest to że posiada wbudowane przy podstawie ruchome kółka, dzięki którym możemy z łatwością przemieszczać kontener z miejsca na miejsce, znajdzie się on zatem wszędzie tam, gdzie jest on potrzebny. Każda z szuflad posiada odpowiednio wyprofilowane prowadnice, dzięki którym szuflady te otwierają się gładko i bezproblemowo, dostęp do dokumentów staje się w takim razie śmiesznie łatwy. Dno szuflad jest bardzo wytrzymałe, jest ono bowiem zrobione z solidnych płyt HDF, udźwig przedmiotów przechowywanych w szufladach jest na tyle duży, że zaspokoi każdą z osób.

Perfekcyjne wypoziomowanie

Kontener można również tak jak pozostałe meble z naszej oferty wypoziomować, tak aby stały one równo w szeregu koło siebie. Kontener jaki oferuje wypożyczalnia mebli biurowych, może również pełnić funkcję stolika, wtedy gdy aktualnie nie jest on schowany pod biurkiem. Wypożyczalnia biurek Wrocław zachęca by do kontenera dobrać również szafy aktowe, lub inne regały, dzięki temu uzyskamy wystarczającą powierzchnię na potrzebne dokumenty, nawet w miejscach, w których musimy się martwić o miejsce na nie, gdyż metraż biura jest niewielki. W takiej sytuacji jest to naprawdę wybawieniem, dlatego można polecić ten model bez żadnego zawahania. Wypożyczalnia foteli biurowych, poleca do mebli wybór odpowiednich modeli krzeseł, można wybrać z pomiędzy krzeseł z regulowaną wysokością i z ruchomymi kółkami umożliwiającymi przemieszczanie się, oraz takich o stabilnej nieprzewracanej podstawie, krzesła stacjonarne. Spróbuj już teraz, wszelkie dane potrzebne do skontaktowania się z nami czekają na Ciebie w rubryce kontakt.