Krzeslo basic - wynajem mebli biurowychFotel slide - wynajem mebli biurowychfotel high end - wynajem mebli biurowych
Krzesło BasicFotel SlideFotel High-End

Fotel komfort eco plus - wynajem mebli biurowychKrzeslo komfort eco - wynajem mebli biurowychKrzeslo clear - wynajem mebli biurowych
Fotel Komfort Eco PlusKrzesło Komfort EcoKrzesło Clear

Precyzyjnie dobrana oferta

W ofercie przygotowanej przez naszą wypożyczalnię mebli biurowych, przygotowaliśmy najlepsze wyselekcjonowane modele krzeseł i foteli biurowych, są one naszą propozycją do stworzenia listy najlepszych modeli na rynku meblarskim. Czym charakteryzują się nasze krzesła? Na pewno ciężko odpowiedzieć sobie na to pytanie w jednym zdaniu, było by to niedocenieniem tych produkcji. Jeżeli już mielibyśmy szukać jednego określenia na nie, było by to słowo- doskonałe. To prawda, fotele te są doskonałe w każdym calu, posiadają regulowane kąty oparć, a mega wygodne siedziska posiadają regulowaną wysokość w systemie pneumatycznym. Nie byli byśmy sobą, gdybyśmy ich Państwu nie zaoferowali, nasza oferta jest odpowiedzią na zapotrzebowanie konsumenckie w dziedzinie wynajmu mebli biurowych.

Styl i Wygoda

Gdy jakiś model dzięki naszym testom, spełnia założone oczekiwania dotyczące funkcjonalności poszczególnych foteli do pracy w biurze, dodajemy go natychmiastowo do naszej oferty, wszystko, co najlepsze znajdziecie właśnie u nas. Większość z prezentowanych przez nas modeli jest modelami jeżdżącymi, posiadają przy swojej podstawie mechanizm z kółkami umożliwiający swobodne przemieszczanie się po powierzchni, w której się znajdują. Nasza wypożyczalnia foteli biurowych to swoiste kompendium zagospodarowania przestrzennego w myśl zasady open space. Tylko tak urządzone biuro może sprostać wymaganiom ówczesnych pracowników. Dbając o swojego pracownika, otrzymujesz w zamian porządnie wykonaną pracę, obowiązki wynikające z pracy pełni się dużo łatwiej, niźli pracując w niewygodnie urządzonym obiekcie. Mamy za sobą obsługę wynajmu dla wielu klientów, posiadamy niezbędne w tym temacie doświadczenie, które nas nauczyło, w jaki sposób należy przeprowadzać usługi, by klient był zadowolony, oraz by usługi przebiegały w terminie wyznaczonym przez Państwa! Większość naszych foteli posiada perfekcyjnie wykonane obicia, z tapicerki ze skóry ekologicznej. Na naszych fotelach, możesz się nawet pobujać! Wypróbuj już dziś ciekawy mechanizm, który odblokowuje funkcję bujania się. Wystarczy wysunąć rączkę odpowiedzialną za pneumatyczną regulację wysokości, aby odblokować tę funkcję. Krzesła nadają się do długiego siedzenia w nich, podpierają kręgosłup, tam gdzie tego wymaga.