Ścianki Działowe Tapicerowane – Wynajem mebli biurowych

Biurko dual - Wynajem mebli biurowych

Praktyczne zalety ścianek działowych doceni z pewnością każde biuro zorganizowane na zasadzie „open space”. Parawany oferują możliwość łatwego i szybkiego organizowania przestrzeni biura. Są one bardzo łatwe w montażu – ustawia się je na niewielkich stalowych stojakach zawartych w komplecie. Panele można zestawiać w szpalery lub w inny dowolny sposób, co pozwala na równie bezproblemowe rozdzielenie całych stref, setów biurowych lub pojedynczych stanowisk pracy.

Panele działowe cechuje duża estetyka wykonania. Są one pokryte przyjemną w dotyku i odbiorze wizualnym tkaniną. Wielkim plusem jest również ich zdolność pochłaniania dźwięku, co może być nie bez znaczenia w sytuacji, gdy chcemy wydzielić z większego pomieszczenia przestrzeń, w której praca wymaga nieco większego skupienia lub gdy chcemy stworzyć miejsce, gdzie prowadzone rozmowy mogłyby rozpraszać innych pracowników.

Aranżacja Biurko dual I - Wynajem mebli biurowychAranżacja Biurko dual II - Wynajem mebli biurowych

Wiele zalet

Obok zalet praktycznych i estetycznych ścianki działowe posiadają również duży plus w kwestii bezpieczeństwa użytkowania. Jedną z cech tkaniny, którą panele zostały pokryte, jest tak zwana trudnozapalność, co wpływa bardzo korzystnie na bezpieczeństwo pożarowe biura.

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na fakt, że meble biurowe i panele, to jedynie część naszego asortymentu. Wypożyczalnia biurowa poleca również całą gamę dodatkowego wyposażenia dla biur, w tym sprzęt elektroniczny i multimedialny.

Aranżacja Biurko dual III - Wynajem mebli biurowych