Szafka aktowa niska – Wynajem mebli biurowych

Szafka aktowa niska - Wynajem mebli biurowych

Szafka aktowa niska to wybór polecany przez profesjonalistów w branży wynajmu mebli biurowych. Jest ona bowiem rozwiązaniem na tyle uniwersalnym, że jest w stanie się dopasować w licznych zestawieniach konfiguracyjnych zagospodarowania przestrzennego obiektu biurowego. Szafa posiada zgrabne wymiary 80x40x82cm, wykonana jest z płyty laminowanej wiórowej, której grubość wynosi 18 i 25mm, w zależności od ścianki. Szafy aktowe są zbawienne w przypadku każdego rodzaju biura. W biurach o większym metrażu będą mogły być zarówno ozdobą jak i dodatkowym funkcjonalnym elementem zapewniającym większą powierzchnię na przedmioty niezbędne w codziennym użytkowaniu biura.

Wybawienie dla małych przestrzeni

Natomiast szafki w przypadku zastosowania w biurach o małej powierzchni będą z całą pewnością zbawienne, gdyż jak wiemy każdy metr przestrzeni w przypadku urządzania biur jest bardzo cenny. Warto wspomnieć, że szafki zostały wyposażone w stopki regulujące wysokość poszczególnych rogów szafki, w taki sposób aby mogły one stać prosto nawet na nierównej podłodze. Najpopularniejsze kolory tego mebla to Legno jasne, oraz Calvados, te kolory mamy dostępne z naszego dobrze zaopatrzonego magazynu od ręki. Dodatkowo możemy się pokusić o zamówienie z listy kolorów w zakresie od arktycznej bieli po ciemny orzech. Z odpowiednim zagospodarowaniem powierzchni biura, praca wykonywana w nim staje się dużo prostsza, przebiega sprawniej i łatwiej, co przekłada się na wzrost szeroko rozumianej w dzisiejszych czasach- wydajności.

Przyjemny wynajem

Wynajem biurek bez wahania może być bardzo przyjemny, pod warunkiem, że skorzystają Państwo z naszej oferty. Nasze wyniki działalności mówią same za siebie, jesteśmy w stanie dostarczyć każdy rodzaj sprzętu biurowego, tak aby był on w wyznaczonym przez Państwa miejscu na czas. Wynajem mebli biurowych umożliwia nam to, czego nie mielibyśmy przed sobą dostępnego w przypadku, gdyby tego działu na rynku nie było. Umożliwia to np. tworzenie spontanicznych szkoleń, czy też przemyślanych konferencji prasowych, kursów naukowych, urządzenia biura w myśl zasady open space. Jeśli Państwo chcą, meble można również kupić na własność- w taki przypadku wystarczą one Państwu na bardzo długi okres.