Fotel High-End – Wynajem mebli biurowych

Fotel High-End - Wynajem mebli biurowych

Fotel High-End jest najnowszym rozwiązaniem ze świata wynajmu mebli biurowych. Posiada 63cm głębokości oraz 61cm szerokości. Wysokość może wahać się od 110-120cm, gdyż jest ona regulowana pneumatycznie. Rączką, którą regulujemy wysokość, możemy również obsługiwać mechanizm zwany „tilt”. Dzięki niemu w fotelu tym poczujemy się jak w rasowym fotelu bujanym, z całą pewnością wzniesie to przyszłego użytkownika na wyżyny komfortu. Oparcie może być z powodzeniem pokazywane jako przykład tego, w jaki sposób powinno się profilować oparcia. Oparcie jest bardzo wysokie, z powodzeniem jest w stanie zapewnić powierzchnię dla podparcia całej długości i szerokości pleców.

Wsparcie dla kręgosłupa

Oparcie to w swojej konstrukcji przewidziane miało wygięcie w miejscu podpierania lędźwiowej części kręgosłupa, kręgosłup zatem jest podparty tak jak zalecają to osoby, które znają się na tym najbardziej tj. lekarze. Wielu z nich używa fotela High-End w swoich gabinetach i poleca je swoim pacjentom. Gdy posiadamy taki model we własnym biurze, możemy być pewni że będzie nam służył bardzo długo. Nie tylko wygoda, ale i stylistyka zasługuje na uznanie. Oparcie przynosi na myśl najnowsze użyte rozwiązania w branży meblarskiej, jego większość wykonana jest z czarnej wytrzymałej membrany, dzięki czemu oferuje swobodny przewiew, a przy tym waży mniej niż model wykonany z jednego kawałka tworzywa, co czyni go modelem na którym łatwiej się przemieszcza.

Łatwe przemieszczanie

Kołka zastosowane w tym modelu są niesamowicie sprawnym mechanizmem, da się zapomnieć że się na nich przemieszcza, są tak ciche że fotel daje nam wrażenie płynięcia po chmurce. Wynajem mebli biurowych jest w stanie zaopatrzyć Państwa biuro w nieograniczoną ilość tych krzeseł. Są one popularnym modelem z racji swojej funkcjonalności i wygody płynącej z użytkowania. Do foteli polecamy dodać coś z oferty jaką prezentuje nasz wynajem biurek. Biurko Dual będzie do ich stylistyki pasować wprost wyśmienicie. Sprawdź już teraz, nie ma co dłużej czekać, na pewno się nie zawiedziesz na usługach w zakresie wynajmu mebli biurowych, nie mamy sobie równych.